
ma 19 jul.
|Korzo
Leth's Dance Zomerkamp (4 - 11 jaar)
Het leukste Zomerkamp van Den Haag. Maak zelf een theatervoorstelling!

Tijd en Locatie
19 jul. 2021 09:00 CEST – 23 jul. 2021 17:00 CEST
Korzo, Prinsestraat 42, 2513 CE Den Haag, Nederland
Wat?
Na het grote succes van afgelopen jaar komt er een Leth’s Dance Zomerkamp 2021. De ticketverkoop start binnenkort!
Dit jaar organiseren we wederom twee zomerkampen, maar nu zijn de kampen meer toegespitst op de leeftijd van de kinderen:
- het eerste kamp is op maandag 19 en dinsdag 20 juli en is voor kinderen van 4-6 jaar
- het tweede kamp is van woensdag 21 tot en met vrijdag 23 juli en is voor kinderen van 7-11 jaar.
In beide Zomerkampen maken we zelf een theatervoorstelling waarin we dans en sport combineren, naar voorbeeld van onze sportdansvoorstellingen De Grote Olympische Spelshow en The Match. De workshops worden gegeven door professionele docenten. De kinderen worden de hele dag verzorgd met lunch, drinken en gezonde tussendoortjes. We gaan er weer een feest van maken in het Korzo theater.
De groep 4-6 jaar krijgen circus- en karatelessen, diverse soorten dansworkshops (waaronder buikdansen), kinderyoga en theaterles. Natuurlijk gaan we ook een voorstelling kijken, knutselen, tekenen en zijn er ontspannen voorlees- en chillsessies.
Kinderen van 7-11 jaar gaan hard aan de slag met dans- en theaterlessen, karate, tai chi en zingen. Tussendoor filosoferen we erop los en doen we aan yoga. Er is genoeg tijd om te chillen, een voorstelling te bekijken en in een bootje te varen. Er wordt gezamenlijk gewerkt aan het decor voor de voorstelling.
Ooievaarspaskorting is mogelijk. Mail naar: zakelijk@lonnekevanleth.nl.