top of page

zo 08 nov.

|

Theater De Nieuwe Regentes

De Donkere Dagen (6+) [GEANNULEERD]

Wat is tijd nu eigenlijk? We leven er elke dag mee en nemen het voor lief maar als je er goed over nadenkt dan doemen er nogal wat vragen op..

De Donkere Dagen (6+) [GEANNULEERD]

Tijd en Locatie

08 nov. 2020 11:00 – 12:00

Theater De Nieuwe Regentes, Weimarstraat 63, 2562 GR Den Haag, Nederland

Wat?

Jeugd dansgezelschap Lonneke van Leth Dans presenteert dit najaar de tweede voorstelling in de serie ‘De Donkere Dagen’. Na in 2019 'het donker' is nu 'de Tijd' en het ouder worden het thema. Een meisje gooit op haar tiende verjaardag haar pop in de hoek: vandaag begint ‘groot worden’. Maar eigenlijk wil ze liever klein blijven want dat is veel leuker. Een dansvoorstelling met live muziek rondom filosofische vraagstukken over ‘het groter worden’ en de tijd.

Met teksten van Martijn de Rijk. Vijf musici van het Residentie Orkest spelen speciaal gecomponeerde muziek van Max Knigge. De voorstelling gaat op 8 november 2020 in première in theater De Nieuwe Regentes.

Thema: Tijd

Leeftijd: 6+

Choreografie: Lonneke van Leth

Dansers: Lara Kleinrensink, Jeroen Ackerman, Riccardo Sbrighi

Tekst: Martijn de Rijk Scenografie & film: Vincent de Kooker

Repetitor: Camille Pidou Kostuums: Heidi de Raad

bottom of page